Študenti

Internát Boženy Němcovej sa skladá zo 4 blokov z toho 3 (B,C,D) slúžia pre študentov. Bližší popis jednotlivých blokov:

Blok B
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojpostelové izby určené pre chlapcov. Na chodbách sú spoločné sociálne zariadenia a sprchy. V suteréne nájdete posilňovňu a miestnosť určená pre odloženie vašich bicyklov. Nevýhodou bloku je orientácia smerom ku električkovej trati.

Blok D
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojpostelové izby určené pre chlapcov. Na chodbách sú spoločné sociálne zariadenia a sprchy. Toto leto(2018) priebieha kompletná rekonštrukcia spoločných sociálnych zariadení. Orientácia bloku je smerom ku študentskému parkovisku.

Blok C
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské trojposteľové izby určené pre dievčatá. Každá dievčenská izba obsahuje 2 izby + sociálne zariadenie. Sprchy sa nachádzajú na každom podlaží ako aj spoločná kuchynka, v zrekonštruovaných izbách je sprcha a kuchynka v sociálnom zariadení izby. Každým rokom sa postupne prerábajú dievčenské izby. O pár semestrov bude každá dievčenská izba obsahovať samostatnú sprchu umiestnenú v sociálnom zariadení.
Dievčenský blok má bezbariérový prístup. V suteréne sa nachádza práčovňa a sušiareň, taktiež na 1., 2. a 3. poschodí je umiestená práčka v kuchynke. Na treťom poschodí nájdete študovňu, ktoré sa počas leta(2018) bude kompletne prerábať.