Študenti

Internát Boženy Němcovej sa skladá zo 4 blokov z toho 3 (B,C,D) slúžia pre študentov. Bližší popis jednotlivých blokov:

Blok B
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojposteľové izby určené pre chlapcov. Na chodbách sú spoločné sociálne zariadenia a sprchy. V suteréne nájdete posilňovňu, práčovňu, ktorá slúži na pranie posteľného prádla a miestnosť určená pre odloženie vašich bicyklov. Nevýhodou bloku je orientácia smerom ku električkovej trati.

Blok D
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské dvojposteľové izby určené pre chlapcov. Na chodbách sú spoločné sociálne zariadenia a sprchy, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou v roku 2018. Orientácia bloku je smerom ku študentskému parkovisku, ktoré môžete využívať zadarmo.

Blok C
Na tomto bloku sa nachádzajú študentské trojposteľové izby určené pre dievčatá. Každá dievčenská izba obsahuje 2 izby + sociálne zariadenie. Sprchy sa nachádzajú na každom podlaží ako aj spoločná kuchynka, v zrekonštruovaných izbách je sprcha a kuchynka v sociálnom zariadení izby. Každým rokom sa postupne prerábajú dievčenské izby. O pár semestrov bude každá dievčenská izba obsahovať samostatnú sprchu umiestnenú v sociálnom zariadení.
Dievčenský blok má bezbariérový prístup. V suteréne sa nachádza práčovňa a sušiareň, taktiež na 1., 2. a 3. poschodí je umiestená práčka v kuchynke. Na treťom poschodí nájdete kompletne zrekonštruovanú študovňu, vybavenú moderným nábytkom a skvelou atmosférou na učenie. Na druhom poschodí je IKTC miestnosť, ktorá slúži na zápis študentov do občianskeho združenia, prípadne na možnosť tlače podľa úradných hodín na dverách.